MAP II v médiích

Mediálním partnerem rozvoje vzdělávání na Liberecku a Jablonecku v rámci projektů MAP II je:
 
Radio CONTACT Liberec
 
 
V této sekci budou zveřejňovány tiskové zprávy, články z tištěných médií, zvukové a obrazové reportáže, spoty a rozhovory.
 
-----------------------------------------------------
18. 2. 2021 AUDIO POZVÁNKA na webinář "Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání"
Rozhlasový spot si můžete poslechnout zde. Podrobné informace jsou k dispozici zde.
 
14. 10. 2020 AUDIO POZVÁNKA do Literární soutěže 2020 aneb Na zdraví!
Rozhlasový spot si můžete poslechnout zde.
 
12. 7. 2020
Rozhovor se zástupcem realizačního týmu MAS Podještědí a zpracovatelem MAP II Jablonecko Ing. Petrem Ponikelským na Radiu Contact Liberec o prázdninových aktivitách v projektu MAP II Jablonecko ve spolupráci s partnerem projektu DDM Vikýř. Rozhovor si můžete poslechnout zde.
 
8. 7. 2020
Zpracovatel MAP II Jablonecko Ing. Petr Ponikelský hostem Radia Contact. Rozhovor bude vysílán v neděli 12. 7. 2020. Upoutávku na rozhovor RCL si můžete poslechnout zde.
 
20. 4. 2020 Hlavní reklamní spot MAP II
Spot bude vysílán v průběhu celého období realizace projektu MAP II prostřednictvím partnerského Radia CONTACT Liberec. Spot si můžete poslechnout zde.
 
 
24. 1. 2020 AUDIO POZVÁNKA - Festival dobrých pedagogických zkušeností a nápadů v Liberci
Pozvánku si polechněte zde.
 
21. 1. 2020 TISKOVÁ ZPRÁVA - Festival dobrých pedagogických zkušeností a nápadů v Liberci
Místní akční skupina Podještědí pořádá v rámci projektu MAP II  Liberecko ve spolupráci se základní školou Lesní, základní školou Ostašov a odborem školství a sociálních věcí Magistrátu města Liberce FESTIVAL DOBRÝCH PEDAGOGICKÝCH ZKUŠENOSTÍ A NÁPADŮ V LIBERCI. Festival je primárně určen všem pedagogům základního školství na Liberecku, kteří hledají inspiraci, jsou ochotni se o svou práci podělit a diskutovat s učiteli z jiných škol na téma: Aby škola naše žáky bavila. Festival se koná 31. ledna 2020 od 8 do 16 hod. v prostorách základní školy Lesní v Liberci. Účastníci se mohou těšit na nejméně 30 zajímavých námětů na zefektivnění a modernizaci vzdělávacích strategií na základních školách. Festival je financován z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání.